to sme my, 3ses3!  
 
ak sme Vás zaujali, tu sú naše kontakty... čo pre vás chystáme? tu sú časti našich pesničiek...vypočujte si! pozrite si galériu našich obrázkov naše CD-čko a podrobnosti o ňom tu sa dozviete niečo o nás

3ses3
 
Ahoj! Sme tínedžerská skupina 3ses3, a vznikli sme koncom roku 2003 a spievali prevzaté skladby. V máji roku 2004 sme nahrali niekoľko vlastných demo snímok, ktoré sme ponúkli v hudobných vydavateľstvách. Viaceré známe prejavili záujem, ale prednosť dostalo Universal Music, ktoré ponúklo skupine 3ses3 exkluzívnu zmluvu na vydanie troch albumov. Prvý vyšiel koncom roka a má názov „Baby z ulice“. Na tomto albume sú skladby rôznych štýlov od R'n'B, latina, dance, rappu až po gitarový pop. Ako bonus je tu i skladba á capella, kde sa objavuje štvor až šesťhlas. Pilotný singel „Baby z ulice“ je uvedený aj na výberovom CD „SK Superhity“, kde sú okrem iných aj interpreti ako Lucie Bílá, Richard Müller, Jana Kirschner, I.M.T. Smile, Ruslana, Kate Ryan a iní. Na hudobnej stanici Musicbox TV nám v mesiacoch december 2004 a január 2005 patrila 51. priečka spomedzi 2600 videoklipov.
Účinkujeme na rôznych podujatiach a viackrát sme vystupovali v niektorých televíziách.
 

Jana  
Fijú...! Ja som Jana, ale všetci čo ma poznajú mi hovoria Janči. Som zo SESTIER najstaršia takže preberám všetku moc. Narodila som sa v roku 1985 a som v znamení leva - kráľa zvierat. Po úspešnom ukončení Materskej školy v Dolnej Krupej ma naši (RODIČIA) vykopli do ZŠ v Dolnej Krupej. Keď som už konečne mala pokoj od základky, nasledovala stredná. Najskôr som chodila dva roky na Športové gymnázium v Trnave, konkrétne na atletiku, ale potom som musela zo zdravotných dôvodov prestúpiť na Gymnázium A. Merici v Trnave, kde som chodila ostatné dva roky. Po rokoch makačky som si urobila maturitu a jupí preč... Kedže škola ma veľmi baví (HAHAHA), vybrala som sa na vysokú. Teraz študujem už prvý rok na Univerzite Komenského, odbor Aplikovaná ekonómia a Teritoriálne štúdiá. Síce sama neviem, čo to znamená, ale študujem to... Neviem, či vás zaujímajú aj moje najobľúbenejšie jedlá, ale ak áno, tak sú to všetky možné pikantné jedlá. Veľmi ma baví vystupovanie, nahrávanie v štúdiu, spievanie a všetko to, čo k tomu patrí...

Kristína  
Čauko! Som Kristína ale väčšina ľudí ma volá jednoducho Kika. Som zo SESTIER stredná. Myslím, že to je celkom výhoda, pretože nie som ani najstaršia a ani najmladšia. Narodila som sa v roku 1990 a som v znamení blížencov. Do Materskej školy v Dolnej Krupej som chodila asi rok predtým, ako som mala nastúpiť do školy. Čo už, musela som! Ďalej som pokračovala v štúdiu na ZŠ v Dolnej Krupej, kam som chodila prvé štyri roky. Potom som prestúpila na ZŠ A. Merici v Trnave, kde som sa dostala do jazykovej triedy. Teraz som už deviatačka a chcela by som ísť na konzervatórium v Bratislave, odbor hudobno – dramatický. Pokúsim sa ešte o Obchodnú akadémiu v Trnave, alebo Gymnázium A. Merici v Trnave, ale matika je môj úhlavný nepriateľ. Medzi moje záľuby patria (a teraz sa držte): spev, klavír, flauta, recitovanie, moderovanie, hry v divadlách, tanec, korčuľovanie...Spomedzi jedál obľubujem vždy niečo nové, čo som ešte nejedla. Veľmi ma baví to, čo aj Janču.

Paulína  
Nazdar! Volám sa Paulína. Zo SESTIER som najmladšia. Myslím, že je to nevýhoda, lebo ich musím poslúchať. Som v znamení baran takže ako on som veľmi tvrdohlavá. Materská škola bola krátka. Chodila som do nej iba dva roky. Potom som začala chodiť na ZŠ v Dolnej Krupej. O dva roky som prestúpila na ZŠ A. Merici v Trnave a chodím tam až dodnes. Chodila som aj na Základnú umeleckú školu v Trnave kde som sa učila hrať na klavír, ale po dvoch rokoch som prestala. Medzi moje záľuby patrí všetko, či už škola, hry alebo športy. Ale najviac zo všetkého mám rada spev. Už ako maličká som spievala. Zbožňujem rôzne jedlá. Keby ste sa ma opýtali ktoré najviac tak asi grilované kurča so zemiačikmi alebo hranolkami.V budúcnosti by som chcela byť buď učiteľka v materskej škole alebo právnička, samozrejme keby som to stíhala pri spievaní.

klikni sem a vrátiš sa naspäť