to sme my, 3ses3!  
 
ak sme Vás zaujali, tu sú naše kontakty... čo pre vás chystáme? tu sú časti našich pesničiek...vypočujte si! pozrite si galériu našich obrázkov naše CD-čko a podrobnosti o ňom tu sa dozviete niečo o nás

 
čo máme nové?  

Čo máme nové?

 

1. Náš pilotný singel „Baby z ulice“ vyšiel na výberovom CD „SK Superhity“, kde sú okrem iných aj interpreti ako Lucie Bílá, Richard Müller, Jana Kirschner, I.M.T. Smile, Ruslana, Kate Ryan a iní.

2. Na hudobnej stanici Musicbox TV sa pesničke a klipu Baby z ulice celkom darilo, lebo v mesiacoch december 2004 a január 2005 jej patrila 51. priečka spomedzi 2600 videoklipov.

3. Chystáme aj ďalšie single, a k nim samozrejme natočíme aj klipy, len zatiaľ sa rozhodujeme, pre ktorú zo zostávajúcich pesničiek sa máme rozhodnúť. Nechávame si radiť našimi známymi, kolegami, vydavateľstvom, divákmi na akciách, kde vystupujeme, a preto by sme boli rady, ak by ste sa do tohto rozhodovania zapojili aj Vy.

4. NOVÉ! Náš čerstvý album O DESIATEJ je už pokrstený a k dispozícii! Spolupracovali sme s už osvedčeným štúdiom Eden a s bratmi Jedinými. Podrobnosti čoskoro! Zatiaľ sa uspokojte s ukážkami piesní CD O Desiatej. Vypočujte si a ... ?

5. Pripravili sme pre Vás novú stránku s aktuálnymi fotografiami - aj z krstu 2.CD O desiatej, ako aj s novinkami o nás na www.3ses3.piczo.comklikni sem a vrátiš sa naspäť